Lucky Cup 2013

Listopad bývá tradičně ve znamení ukončení sezóny Hubertovou jízdou, kdy se setkají všichni příznivci koní a pořádně to oslaví. My jsme se rozhodli společně s Ranchem Lucky Valley a stájí Mevrin tuto tradici udělat trochu jinak a to v podobě Lucky  Cup 2013.

Co to vlastně ten náš Cup je? Je to den, kdy se setkáme všichni z našich stájí a v podobě soutěží, které jsou  jak westernového tak i klasického ježdění oslavujeme ukončení sezóny.

16.11.2013 vypukl první ročník Lucky Cupu. Do role komentátora se vtělil Pavel Petřík, který nás na úvod všechny přivítal a společně s Monikou Julinovou zahájili soutěžní den. Koordinátorky Lucka Petříková, Monika Arnoštová a Nikol Šťastná pomáhaly, aby vše klapalo podle časového plánu a aby i ti soutěžící, kteří startovali poprvé v životě, zvládli vše v pohodě. Tonda Solanský a Eva Žaludková dohlíželi nato aby bylo vše podle pravidel. Soutěže ubíhaly jedna za druhou všichni účastníci si to náramně užívali a skvěle se bavili. Bylo úžasné sledovat jednotlivé dvojce, jak se snaží zdolat různé disciplíny, byť se jednalo o dvojce amatérských jezdců nebo začínajících. Celý den se nesl ve skvělé náladě, pohoštěn bylo skvělé a na závěr se rozdávaly pamětní diplomy a čokoládoví konci :-) . Pro všechny to byla výborná zkušenost a už teď se těšíme na další ročník :-)