Poznej svého koně – kurz pro děti 2016

V sobotu 23.4. 2016 se na našem domovském ranchi Lucky Valley v Zádveřicích uskutečnil kurz pro děti  s názvem ,, Poznej svého koně“  :-) Díky podpoře majitelů ranche  Moniky a Petra Julinových a Tondy Solanského si děti prožily krásný den.

Kurzu se zúčastnilo osm slečen, které byly rozděleny do dvou skupin po čtyřech a samotný program byl rozdělen do dopoledního a odpoledního bloku.

První skupina překročila práh haly v devět hodin, kde už je čekal trenér. Děvčata si vyzkoušela všechno možné, přes základní chody až ke komplikovanějším úkonům, jako je například slalom mezi kužely, obrat okolo předku atd. Je třeba dodat, že v první skupině se nám představily především začátečnice.

Druhá, trošku zkušenější, skupina se vyhoupla do sedel o půl jedenácté. Zaměřila se na práci na kruzích s následnou orientací na kuželech :-) tak se ukázalo, že ve cvalu včas zatočit kolem kuželu ( v počtu 6 ks)  na pokyn trenéra není zrovna jednoduché .

Po společném skvělém obědě se vše opakovalo a obě skupiny se opět prostřídaly v hale a následně se děvčata v klubovně pustily do závěrečného testu, který navazoval na úkol, který  plnily ve volných chvílích, dle rozpisu kurzu. Na závěr si odnesly pár rad od trenéra s diplomem a dárkový balíček. Tímto moc děkujeme všem organizátorům i účastníkům.

Více fotografii zde