Tonda Solanský výcvik koní

treningHlavní náplní práce Tondy Solanského je výcvik westernových koní.

Jeho specializací je westernová disciplína Reining. Výcvik zaměřuje na celkovou uvolněnost a psychickou vyrovnanost koně. Což je důležité , pro provedení náročných cviků, které reiningová úloha obsahuje. Nejen kůň, ale i jezdec musí při soutěži prokázat nesmírnou dovednost. Vzájemné souznění s citem jeden pro druhého tvoří nádhený obraz harmonie jezdce a koně.

K dnešní podobě ježdění se Tonda propracoval postupně. Rukama mu prošlo hodně různých koní, jak mladých neobsedlých tak i těch starších, mnohdy nedůvěřivých či jak se říká zkažených nesprávnou výchovou.  Práce s nima mu přinesla cenné zkušenosti, z kterých čerpá pro svou další práci. Sám říká, že každý kůň ho naučí zase něco nového. Svůj výcvik zaměřuje na celkovou uvolněnost a hlavně psychickou vyrovnanost  koně. Od jednoduchých cviků ze země až po složitou reiningovou úlohu. Od jednoho k druhému vede dlouhá cesta a tou se snaží Tonda své svěřence provést.

Volný čas i sport

Připravíme Vám koně jak pro volný čas tak i pro sport.
Můžete si u nás domluvit individuální hodinu pro jezdce a koně.

Kurzy

Pořádáme kurzy jak pro začínající, tak i pro pokročilé jezdce. Máte zájem uspořádat kurz přímo u Vás? Neváhejte nás kontaktovat.
zde

Nabízíme

  • 1Obsedání mladých koní se základním výcvikem.
  • 2Přiježděnoststarších koní. Řešení konkrétních problémů.
  • 3Trénink Westernových disciplínjako je Reining, Trail, Western Pleasure, Horsemanship, Western Riding

Tonda Solanský

tonda Hlavní náplní práce Tondy Solanského je výcvik westernových koní. Jeho specializací je westernová disciplína Reining. Výcvik zaměřuje na celkovou uvolněnost a psychickou vyrovnanost koně.

více