ČJF Kozlovice 30.4.- 1.5.2016

30.4.-1.5.2016 v Kozlovicích pokračoval reiningový víkend závody ČJF. Tentokrát to byla velká premiéra pro mladého tříletého valáška z chovu Ranche Lucky Valley  LV Pistol Del Gallo ( pro zasvěcené Bertík), který poprvé startoval ve třídě Futurity. Všem nám udělal velkou radost, protože své první závody zvládl úplně v pohodě. V aréně se choval klidně a soustředěně a s Tondou Solanským po oba dny získal krásné 2. místo  Moc Gratulujeme !

Ve třídě Senior Reining se Tonda tradičně představil s hřebcem z domovského Ranche Lucky Valley s Remedys Moonschine . Sobotní soutěž byla napínavá až do samého konce. Až při dekorování si Tonda a Marián Štíhel losovali po shodném skóre 71 bodů o první místo. Tentokrát bylo sportovní štěstí na Tondově straně a po klasíckém – kámen, papír, nůžky – si Tonda odvezl 1. místo. V neděli si Tonda se Shinerem zajeli jen tréninkově a skončili na 5. místě.

Všem děkujeme  :-) zvláště manželům Julinovým za super zázemí na jejich Ranchi Lucky Valley v Zádveřicích a manželům Martinkovým za technickou podporu :-)

Více fotografií zde