Mistrovství České Jezdecké Federace v Reiningu 2015

12-13.9.2015 Ranch Happy Hour Krakovany byl  pořadatelem Mistrovství ČJF v reiningu.  Trojice rozhodčích v sestavě Anthony Ward, Dennis Schulz a Jaroslav Doležán měli tohle mistrovství na starost.

Tonda Solanský a Monika Julinová zástupci Ranche Lucky Valley se také nominovali :-) , proto nemohli v Krakovanech chybět :-) Po dlouhé cestě jsme  dojeli na ranč, hřebce jsme ustájili a nechali je trošku vydechnout. My jsme zatím zjistili potřebné informace o závodech a vyřídili všechny formality. Monika s Tondou si pak v hale s hřebci potrénovali aby si ošahali povrch. No a po osvěžujícím pivě jsme zalehli do postelí :-) plni očekávání co nám tento víkend přinese.

Sobota začala Reiningem Futurity, protože Tonda jezdí mnoho mladých koní, tak se se zájmem díval na tyto mladé naděje reiningu. Pak následovala třída Mládež a Junior. Sledovali jsme výkony všech soutěžících a povzbuzovali je :-) Během polední pauzy si pomalu nachystala svého hřebce Custom Rooster Monika Julinová a společně je čekala jízda v kategorii Amateur. Tato první jízda se Monice nepovedla úplně podle jejich představ, přesto že Pistolník na závěr své jízdy předvedl exkluzivní stopy :-) Následovala třída Senior. Tonda neponechal nic náhodě a se Shinerem zajeli korektní jízdů, jak se říká na jistotu. Ta mu vynesla 206,5 bodu a do dalšího kola postupoval z 4 místa. Mistrovství republiky je pro jezdce velmi náročné a to především po psychické stránce. Mnoho skvělých jezdců a koní své jízdy úplně neustálo a to ve finále pěkně zamíchalo pořadím. V neděli se finální jízda  Monice s Pistolníkem moc povedla a výrazně postoupila v pořadí a celkově si z pole 20 startujících získali 9.místo. Gratulujeme !!!! Tonda se Shinerem předvedli svižnou a přesnou jízdu, kterou jsme s napětím sledovali a po vyhlášení skóre 210 bodů jsme věděli, že si v pořadí polepšil. To jsme ještě netušili jak pojedou ti nejlepší po prvním kole. Nervy pracovaly i atmosféra byla napjatá. Sportovní štěstí bylo tentokrát nakloněné Tondovi :-)  s plemenným hřebcem Remedys Moonshine z Ranche Lucky Valley v majetku manželů Julinových jsou Mistry ČJF Reining Senior !!!! Gratulujeme !!!!

V soutěži družstev se Tonda se Shinerem také neztratil :-)

3. místo: MišMaš
Brenda Lesniczáková – Ima Lil Pepto, Helena Gritzbachová – SL Einstein Dun It, Jonáš Bujnoch – Sauli Jay Happy, Antonín Solanský – Remedys Moonshine

Gratulujeme !!!!

Děkujeme Monice Poláškové za krásné fotky :-) a podporu na mistrovství :-)