Mistrovství ČR WRC dospělých – Kozlovice

Cíl sezóny Lucie a Verči splnit kvalifikace na Mistrovství dospělých WRC byl zvládnut a tak jsme všichni, i s trenérem Tondou a Evou Solanskými mohli vyrazit užít si prodloužený víkend 20. – 22. 9. na Paint Horse Ranch do Kozlovic. Mistrovství bylo pořádáno pod hlavičkou Western Riding Club ČR s rozhodčí Sylvia Katschker.
Nakládání i cesta proběhla bez problémů a tak jak to mělo předpisově vypadat a s řidičem p. Martínkem jsme dorazili na ranč akorát v čas, aby Tonda s Magarenou Surprise, Lucka s Kam Beauty Elliotem a Verča se svým hřebcem Sally Lil Freckles stihli opracovat předtím, než jsme se všichni ubytovali.
Brzké vstávání bylo velmi krušné, přesto jsme se museli o koníky ráno postarat. První den byl velmi úspěšný a jak holky, tak Tonda, postoupili mezi deset nejlepších do nedělního finále.
Verča se Sallkem také předvedli velmi krásnou jízdu, která byla oceněna 3. místem v  kategorii Reining Amatér. I na Lucce bylo poznat, že si své finále náležitě užívá a tak jsme překvapeně koukali na jejich dynamickou jízdu a s Elliotem skončili na 9. příčce ve stejné kategorii.
Obě Tondovy jízdy s Magarenou byly oceněny hlasitým povzbuzováním diváků a Tonda si vyjel 5. místo v kategorii Reining Senior. Startoval také v kategorii Reining Junior, kde se s Elliotem stali vícemistry ČR pro rok 2013.
Celý víkend se velmi vydařil a nálada v týmu byla po celou dobu perfektní!

3. 10. 2013 vyrážíme s Tondou, Magarenou a Elliotem na MEC do Maďarského Székesfehérváru a tak se všichni moc těšíme.

Výsledky

  • 2. místo – Kam Beauty Elliot – Reining Junior – Tonda Solanský – 133,5 b
  • 3. místo – Sally Lil Freckles – Reining Amatér – Veronika Štolúnová – 136 b
  • 5. místo – Magarena Surprise – Reining Senior – Tonda Solanský – 134 b
  • 9. místo – Kam Beauty Elliot – Reining Amatér – Lucie Petříková – 130 b

VideaGalerie

Kompletní fotoreportáž ze závodu naleznete zde >>>