Mistrovství WRC V Kozlovicích

Mistrovství Western Riding Clubu  19-20.9.2015 proběhlo na Paint Horse Ranchi v Kozlovicích. Rozhodčí Klaus Fock neměl jednoduchou úlohu. Ve všech kategoriích a disciplínách soutěžili ti nejlepší jezdci a koně z celé republiky. Výkony byly velmi vyrovnané a o první příčky rozhodovaly půl body a penalty.

Výborně si vedla Monika Julinová s hřebcem Custom Rooster po prvním kole se ziskem  70 bodů získali průběžné 2. místo. Ve finále si svou jízdou se ziskem 70,5 bodů  vysloužili titul 1. Vícemistr v Reining Amatér !!!! Gratulujeme !!!!

Tonda Solanský

1. kolo – Top Mia Surprise 69 bodů  (4.místo) + 2. kolo 70 bodů = celkově skončila na krásném 5.místě v Reining Junior !!!! Gratulujeme !!!!
1. kolo – Remedys Moonshine 73 bodů (3.místo) + 2. kolo 70,5 bodů = celkově skončil na krásném 4.místě v Reining Senior !!!!

Finále Reiningu Senior jsme si nesmírně užili :-) atmosféra byla fantastická :-) hala plná fandících diváků :-) Jezdci i koně ze sebe dali to nejlepší :-) viděli jsme dynamické a skvělé jízdy :-) Tonda s Shinerem převedli skvělou jízdu s perfektními stopy. Moc jim Gratulujeme !!!!