MR WRC 2012

Mistrovství republiky WRC se konalo na Paint horse ranchi v Kozkovicích od 22 – 23.9.2012.
Tonda Solanský se také nominoval na tohle mistrovství několika kvalifikačními závody. S klisnou Magarena Surprise a hřebcem Sauli Jay Happy přijeli do areálu ranche již v pátek odpoledne. To už zde bylo spousta koní a jezdců, kteří přijeli bojovat o mistrovské tituly. Startovalo se jak v sobotu tak v neděli a výsledky se opět sčítaly. Celý víkend se bylo opravdu na co dívat, protože se zde sjeli ti nejlepší westernoví jezdci z celé republiky. Diváci bouřlivě povzbuzovali své favority a drželi jim palce. My jsme také fandili Tondovi a takto se úspěšně umísil.

Magarena Surprise – 2. Místo reining junior
Sauli Jay Happy – 5. Místo reinig junior
Zde jsou celkové výsledky letošního mistrovství WRC:

Reining Amatér

1. Veškrnová Klára Pine Lil Haidas 144
2. Zámečníková Veronika Jacs Red Rock 142
3. Floková Jana Ying Yang Peppy 140,5
4. Zoula Vladan HS Jackberry 139,5
5. Slabik Pavel Yust MR BH Yello 139
6. Slabik Pavel Sah Weet Chic 16
7. Kubík Jaromír Smarty Banty Rooster 134,5
8. Čechura Václav SK Great Pine Smart 133,5
9. Kubík Jaromír SK Roosters Playboy 129,5
10. Cochlarová Kateřina Charlie Rooster Lynx 68
11. Strakošová Kateřina Gee Ronnie Mo 64
12. Kučera Drahoslav CO D Jess 64
13. Líbal Radek Poco Dell Susie 63
14. Klimková Kateřina Kings Peppy Bar 62,5
15. Tomková Barbora Rosita Hollywood King 62,5
16. Kostera Jaroslav AP Doc Peppy Star 62
17. Káňová Elvíra Miss Black Sock 62
18. Kostera Marek Sah Doc Peppy 59,5
19. Pavera Luděk O Gredy Doc O Lena 53

 

 

Western Horsemanship Amatér

1. Pančošková Irena Jackie Bee Quade
2. Dlouhá Alena Darcon Dunnit Power
3. Vaumundová Petra Cassandra Jacs
4. Burdíková Lucie Smiling Sunny Day
5. Klimková Kateřina Kings Peppy Bar
6. Zdráhalová Lenka Koko Aponi
7. Tanko Irena Red Bar Jacs
8. Dědíková Kateřina Reina Mery
9. Mackovčinová Kateřina Bernee
Chmelová Drahomíra Zora

 

Showmanship at Halter Amatér

1. Orság Jiří Somemore Good Toys
2. Hrdinová Romana JGB Hope
3. Chmelová Drahomíra Zora
4. Šišková Lenka Zippi Tolly Expresso
5. Dědíková Kateřina Reina Mery

 

Western Horsemanship Otevřená

1. Brunová Monika JGB Hope
2. Cejpová Veronika Tottosh Stone
3. Burdíková Lucie Smiling Sunny Day
4. Dlouhá Alena Darcon Dunnit Power
5. Sirotová Tereza RG Hollywood Ragee
6. Juráňová Zdenka Red Dressed Olena
7. Zdráhalová Lenka Koko Aponi
8. Poláčková Petra Dreams By Paint Me

 

Showmanship at Halter Otevřená

1. Orság Jiří Somemore Good Toys
2. Hrdinová Romana JGB Hope
3. Cejpová Veronika Princess Of Darkness
4. Chmelová Drahomíra Zora
5. Šišková Lenka Zippi Tolly Expresso

 

Western Riding Otevřená

1. Mlčochová Jitka NA Smart Doc Dutch 70
2. Zajac Tomáš Valentýnka 67,5
3. Cejpová Veronika Tottosh Stone 67
4. Klimková Kateřina Kings Peppy Bar 66
5. Ambrosová Hana Bryans Lysi Bar 64,5
6. Mackovčinová Kateřina Bernee 60

 

Superhorse Otevřená

1. Mlčochová Jitka NA Smart Doc Dutch 71,5
2. Klimková Kateřina Kings Peppy Bar 66,5
3. Dolínek Milan Bryans Lysi Bar 66
4. Mackovčinová Kateřina Bernee 65

 

Barrel Race Otevřená

1. Jurajdová Kateřina Golden Sunday 17,287
2. Pavlíček Ondřej Jerry Jay Happy 17,757
3. Marešová Monika Absarokee Dunit Star 17,840
4. Mráčková Blanka Pretoria Susan 18,418
5. Aujeská Gabriela Dallas 18,552
6. Sirotová Tereza Naloon 19,208

 

Pole Bending Otevřená

1. Jurajdová Kateřina Golden Sunday 24,534
2. Dráčová Nikola Šery 25,420
3. Sirotová Tereza Naloon 25,668
4. Pavlíček Ondřej Jerry Jay Happy 25,830
5. Marešová Monika Absarokee Dunit Star 26,372
6. Aujeská Gabriela Dallas 26,954
7. Mráčková Blanka Pretoria Susan 27,280

 

Reining Freestyle Otevřená

1. Zámečníková Veronika Jacs Red Rock 75
2. Mackovčinová Kateřina Bernee 74,5
3. Čechura Václav SK Great Pine Smart 69

 

Reining Junior Otevřená

1. Šalková Klára One Tuff Ruf 142,5
2. Solanský Antonin Magarena Surprise 141,5
3. Štihel Marian Peerless Squeak 141
4. Šalková Klára SK Chic Valentine 140
5. Solanský Antonín Sauli Jay Happy 139,5
6. Štihel Marian Shining CD 137
7. Cochlarová Kateřina Charlie Rooster Lynx 132,5
8. Kostera Jaroslav AP Doc Peppy Star 132
9. Líbal Radek Poco Dell Susie 130
10. Kubík Jaromír SK Roosters Playboy 126
11. Mackovčinová Kateřina Buck N Lena 59,5

 

Western Pleasure Junior Otevřená

1. Zajac Tomáš Gamblers Mr Zip
2. Poláčková Petra Dreams By Paint Me
3. Sirotová Tereza RG Hollywood Ragee
4. Cejpová Veronika Princess Of Darkness
5. Vaumundová Petra Cassandra Jacs
6. Mackovčinová Kateřina Buck N Lena
7. Zdráhalová Lenka Koko Aponi

 

Trail Junior Otevřená

1. Cejpová Veronika Princess Of Darkness 135
2. Sirotová Tereza RG Hollywood Ragee 135
3. Mackovčinová Kateřina Buck N Lena 118,5
4. Hausner Zdeněk Gentle Dun It Queen 117
5. Hausner Zdeněk Royal Zippette Cody 69

 

Reining Senior Otevřená

1. Šalková Klára SK Chic Angel 146
2. Brunová Monika Hahn Es Sweetie 142
3. Štihel Marian O Gredy Doc O Lena 141,5
4. Brunová Monika Yust MR BH Yello 141
5. Strakošová Kateřina Gee Ronnie Mo 140,5
6. Slabik Pavel Sah Weet Chic 139
7. Káňová Elvíra Miss Black Sock 133,5
8. Kučera Drahoslav CO D Jess 131,5
9. Bujnoch Jonáš Rosita Hollywood King 70
10. Zámečníková Veronika Jacs Red Rock 65
11. Zajac Tomáš Valentýnka 64
12. Čechura Václav SK Great Pine Smart 63

 

Western Pleasure Senior Otevřená

1. Brunová Monika Hahn Es Sweetie
2. Hrdinová Romana JGB Hope
3. Cejpová Veronika Tottosh Stone
4. Burdíková Lucie Smiling Sunny Day
5. Klimková Kateřina Kings Peppy Bar
6. Tanko Irena Red Bar Jacs
7. Juráňová Zdenka Re Dressed Olena

 

Trail Senior Otevřená

1. Cejpová Veronika Tottosh Stone 144,5
2. Burdíková Lucie Smiling Sunny Day 142,5
3. Barotek Karel Zippe Tolly Expresso 140,5
4. Mlčochová Jitka NA Smart Doc Dutch 140,5
5. Brunová Monika JGB Hope 139
6. Dědíková Kateřina Reina Mery 138
7. Mackovčinová Kateřina Bernee 135,5
8. Dolínek Milan Bryans Lysi Bar 133,5
9. Poláčková Petra Red Bar Jacs 132,5
10. Chmelová Drahomíra Zora 130
11. Klimková Kateřina Kings Peppy Bar 65
12. Sirotová Tereza Naloon 65
13. Dlouhá Alena Darcon Dunnit Power 63,5
14. Juráňová Zdenka Red Dressed Olena 61