WRC A + Kozlovice Cup

Srpen patří k letním měsícům a tentokrát jsme si ho užili v jeho plné síle. V Kozlovicích na Paint Horse Ranchi, kde se konaly závody WRC teploty přesahovaly 36 stupňů ve stínu. A hala byla vyhřátá jako pec :-( .

Účast byla i přes horké počasí velmi početná a většina disciplín byla bohatě obsazená a to i z toho důvodu, že se jelo finále Kozlovice Cup.

Realizační team pod vedením pani ing. Kláry Šálková uspořádali sérii závodů, kde se s každého kola účastníkům přičítaly body a jednoduše ten, kdo jich měl nejvíce získal krásnou originální keramickou sošku. Rozhodčí pan Jaroslav Doležán bděl nad celou akcí a ne jen díky vysokým teplotám se pořádně zapotil.

Náš tým reprezentovala Lucie Petříková, která si chtěla dodělat potřebnou kvalifikaci na mistrovství, dále Veronika Štolúnová a Tonda Solanský.

Díky podpoře a pomoci Nikoly Šťastné a rodiny Malinové se nám podařilo horký den zvládnout. Obzvláště to bylo náročné pro koně a jezdce, kteří si opravdu užili své, ale děvčata se s tím statečně poprala  a ukázala že nejsou z cukru :-) .

Výsledky:

  • Lucie Petříková – Kam Beauty Elliot – Amateur Reining – splněná kvalifikace
  • Veronika Štolúnová – Sally Lil Freckles – Amateur Reining – 2. Místo
  • Tonda Solanský – Sally Lil Freckles – Junior Reining – 3. Místo
  • Tonda Solanský – Km Beuty Elliot – Junior Reining – 6. Místo
  • Tonda Solanský – Sally Lil Freckles – Junior Reining – Kozlovice Cup – 1. Místo

Video

Galerie